vrijdag 25 augustus 2023

Radio Bloemendaal 100 jaar

100 JAAR RADIO BLOEMENDAAL

Radio Bloemendaal bestaat in juni 2024 honderd jaar. Al die tijd zenden we kerkdiensten en andere (verdiepende) programma’s uit. Dat laten we natuurlijk niet ongemerkt voorbijgaan!

Het weekend van het jubileum (15 en 16 juni 2024) wordt een feestelijk gebeuren. Aan het programma wordt nog gewerkt.

Daarnaast wordt er in de aanloop naar de zomer van 2024 een speciaal jubileumprogramma gemaakt voor de radio: 100 jaar Radio Bloemendaal. Dit programma staat in het teken van de geschiedenis van Radio Bloemendaal en het ophalen van herinneringen. Elke aflevering wordt gepresenteerd door een (oud-)presentator van Radio Bloemendaal.

Vanaf 17 september komt iedere derde zondag van de maand een aflevering online. Het programma wordt ook iedere derde zondag live gestreamd na afloop van de kerkdienst. De laatste aflevering is in juni volgende zomer, de jubileummaand.

100 Jaar Radio Bloemendaal wordt samengesteld door een speciale redactie onder leiding van Neleke Veefkind.

Fotoalbum
Aanvullend aan de afleveringen is er een fotoalbum. Hierin staan oude en nieuwe foto’s die onder andere te maken hebben met de afleveringen.

Bekijk het fotoalbum hier.