zondag 22 december om 10:00 uur

Live dienst Bloemendaal Overveen met ds. Tjitske de Vries-Meijer

Kijk deze kerkdienst terug:

In de Dorpskerk in Bloemendaal gaat op deze zondag ds. Tjitske de Vries- Meijer voor in de dienst.
Het orgel wordt bespeeld door Agnes van Bekkum. Verder met medewerking van De Cantorij o.l.v. Xandra Mizée.

Waarover gaat het in de dienst
Het verhaal van Maria en Elisabeth en hun ontroerende ontmoeting staat centraal op deze vierde Adventszondag. In de kunstgeschiedenis is deze gebeurtenis bekent als ‘De visitatie’. Het is een inspirerende ontmoeting die bij alle betrokkenen veel teweegbrengt. Er is veel herkenning over en weer bij de vrouwen en er ontstaat een aanstekelijke en krachtige vreugde. Deze twee gewone vrouwen beseffen dat zij in Gods heilplan met de wereld betrokken zijn.
En Maria zingt boven zichzelf uit haar lofzang en prijst God. Kan zij ons ook vandaag, zo vlak voor Kerst, nog tot voorbeeld zijn?

Inzameling van de gaven voor Lepra Zending. Maak uw bijdrage over op NL49 INGB 0000 889 889, t.n.v. Lepra Zending Apeldoorn.
Een gift voor de Kerk kunt u geven door uw bijdrage over te maken op
NL46 RABO 0373 716 559.

​U kunt tijdens de diensten met uw smartphone de QR-code scannen in de liturgie of geven aan de collectes via de GIVT-app.

In de loop van deze zondag is de kerkdienst ook terug te luisteren en kijken via deze website.