Gids

Aangeraakt door Mirjam Wolthuis 25 mei

Aangeraakt door Mirjam Wolthuis 25 mei

De tijd ontstijgen. In de serie ‘… wat er te vieren valt?’’
Een mens kan zomaar opeens overweldigd raken door de grootsheid van het bestaan. Een plaats kan daardoor ‘heilige grond’ worden. Het woord ‘heilig’ is verbonden met God,  kerk en heiligenlevens. Om duidelijk te maken dat het iets anders is dan het ‘profane’, het wereldse.

Lees meer
Dichtwerk met Leny Deurloo 18 mei

Dichtwerk met Leny Deurloo 18 mei

De natuur is een rijke inspiratiebron voor de poëzie. Thomas Rap, die dichter die wij ook kennen als uitgever van boeken, heeft het over de lente met de harsige knoppen der kastanjes die geruisloos opengaan. Verder o.a. werk van de altijd weemoedige Willem Kloos.

Lees meer
Musica Religiosa Orgelradio door Kees Schuurman 18 mei

Musica Religiosa Orgelradio door Kees Schuurman 18 mei

Deze keer een aflevering van Musica Religiosa Orgelradio met Kees Schuurman. Het betreft een opname voor de IKON van 12 mei 2013, waarin Kees in gesprek is met Gerard van der Zijden, organist van de Oude of Pelgrimvaderskerk te Rotterdam-Delfshaven.

Lees meer
Orgelpunt door Harrie den Hertog 4 mei

Orgelpunt door Harrie den Hertog 4 mei

In deze speciale aflevering van Orgelpunt staat de beroemde 18e-eeuwse orgelmaker Albertus Antoni Hinsz centraal. Aanleiding is het verschijnen van een nieuw, rijk geïllustreerd boek over zijn leven en werk, dat op zaterdag 10 mei officieel gepresenteerd zal worden.

Lees meer

Wilt u doneren?

Radio Bloemendaal
Kerkplein 20
206l JD Bloemendaal

023-524 19 13

contact@radiobloemendaal.nl